Simtiem rēzekniešiem un kaimiņu rajonu iedzīvotājiem gadījās vērsties pēc darbnīcās “Kristāla kurpīte” meistaru palīdzības. Saimnieks Andris kopa ar savu kolektīvu jau vairākus gadus, Atbrīvošanas alejas 130 ēkā, dod otru dzīvi savu klientu iemīļotiem apaviem, izgatavo jaunus un remontē citus ādas izstrādājumus.

Un jau vairāk kā 10 gadus apmeklētāji ver vaļā šis ēkas durvis. Viens no pirmajiem “DAKO KOKS” koka durvju pasūtījums sabiedriskai ēkai tika pabeigts 2004.gadā. Neliela pieredze nestandarta formas un izmēru izgatavošanā nebija šķērslis tam, lai jaunuzceltās ēkas durvju aile paliek tukša. Mūsu meistari izgatavoja un uzstādīja oša durvis, kuras kalpo līdz šodienai. Protams, mūsdienās plastmasas vai metāla durvis ir vairāk pielāgotas ēkām ar lielu apmeklētāju plūsmu, ir lētākās un praktiskākas lietošanā. Bet tad viss bija nedaudz citādāk. Un saimnieka vēlēšanas tikt pie koka durvīm bija noteicošais faktors.

“DAKO KOKS” kolektīvam tieši klienta vēlēšanas iegūt savā mājā, dārzā vai pirtī  kaut ko individuālu, piemērotu konkrētiem apstākļiem, veikalā nenopērkamu izstrādājumu ir noteicošais faktors, kas dod mums darbu, bet klientam vēlamu rezultātu.